UNUTULMAZ BİR FESTİVAL SİZLERİ BEKLİYOR

Altınözü, Ekim ayında gerçekleştirilecek birbirinden renkli etkinliklere hazırlanıyor.

UNUTULMAZ BİR FESTİVAL SİZLERİ BEKLİYOR

Tüm Altınözülülerin heyecanla beklediği ve bu sene altıncısı düzenlenecek olan Altınözü Zeytin, Zeytinyağı ve Gastronomi Festivali etkinlikleri kapsamında ilk olarak 9 Ekim Pazar günü Altınözü Milli İrade Parkı’nda Altınözü Zeytin Aba Güreşi gerçekleştirilecek.

Tüm vatandaşları aba güreşi müsabakalarına davet eden Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, “6’ncı Altınözü Zeytin, Zeytinyağı ve Gastronomi Festivali kapsamında 09 Ekim 2022 tarihinde Altınözü 15 Temmuz Milli İrade Parkında düzenlenecek Altınözü Zeytin Aba Güreşi müsabakalarına tüm halkımız davetlidir” dedi. Lisanslı güreş hakemleri tarafından yönetilecek olan güreş müsabakalarında 39 yarışmacıya para ödülü verilecek. Müsabakalar saat 10.00’da başlayacak.

BAŞKAN SARI: UNUTULMAZ BİR FESTİVAL SİZİ BEKLİYOR

Zeytin Aba Güreşi heyecanında sonra, 22-23 Ekim tarihleri arasında alanında uzman şeflerin yanı sıra birbirinden kaliteli sanatçıların halkla buluşacağı Altınözü Zeytin, Zeytinyağı ve Gastronomi Festivali gerçekleştirilecek. Altınözü’nün başta kaliteli zeytini ve zeytinyağı olmak üzere ilçenin her alanda tanıtımına katkı sağlamayı hedefleyen festival hakkında konuşan Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, unutulmayacak bir festivale imza atacaklarını ifade etti. Tüm vatandaşları Altınözü’ne davet eden Başkan Sarı, “Heyecanla beklediğimiz 6. Zeytin Zeytinyağı ve Gastronomi Festivali için geri sayım başladı. 22-23 Ekim tarihleri arasında Altınözü 15 Temmuz Milli İrade Parkında buluşmaya hazır mıyız? Etkinliklerle dolu dolu geçecek, 7’den 70’e herkesi bir araya getirecek unutulmaz bir festival sizleri bekliyor” diye konuştu. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER