DAHA TEMİZ BİR ARSUZ İÇİN

Daha temiz bir Arsuz’ hedefiyle çalışmalarını sürdüren Mis Arsuz Gönüllüleri, 17 Eylül Dünya Temizlik Günü dolayısıyla gerçekleştirdikleri temizlik hareketinde güçlerini Arsuz Kaymakamı Hasan Gökpınar ve öğrencilerle birleştirdi.

DAHA TEMİZ BİR ARSUZ İÇİN

ÇÖPLERLE ARSUZ YAZDILAR

Miss Arsuz Platformu Başkanı Rahel Butros, daha temiz bir çevre için sosyal sorumluluk projelerine devam ettiklerini belirtirken, 17 Eylül Dünya Temizlik Günü etkinliğinde de kendilerini yalnız bırakmayan Kaymakam Gökpınar’a ayrıca teşekkür etti.

Arsuz’u ‘Mis’ gibi yapmanın ve doğaya sahip çıkmanın burada yaşayan herkesin görevi olduğunu vurgulayan Butros, ‘Temiz şehir Arsuz’ ve daha yaşanılabilir bir çevre hedefiyle gelecek nesillere güzel bir Arsuz bırakmak istediklerini ve bu farkındalığın gelecek nesillere de aktarılması temennisiyle öğrencileri de etkinliğe dahil ettiklerini söyledi

. Arsuz Kaymakamı Hasan Gökpınar da, ilçenin doğa harikası olduğunu ve bu güzelliklerin kıymetinin bilinerek geleceğe taşınması gerektiğini belirterek, keyifli vakit geçirdiği öğrencilere temiz çevrenin geleceğimiz ne kadar önemli olduğunu anlattı. Daha sonra topladıkları çöpleri siyah torbalarda biriktirerek sahilden ayrıştıran gönüllüler, öğrenciler ve Kaymakam Gökpınar’ın “Arsuz” yazısı havadan görüntülendi.

Arsuz, 'Miss Arsuz' ile daha temiz | Söz Gazetesi

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2022, 11:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER