TMO’nun üst düzey yöneticileri Hatay’da

Toprak Mahsulleri Ofisi’nin Arsuz sahilinde bulunan, Antıoche- Alexsandratte Turizm Ltd. Şti tarafından işletilecek olan tesisini TMO Genel Müdürü Ahmet Güldal ile beraberindeki heyet ziyaret etti.

TMO’nun üst düzey yöneticileri Hatay’da

Arsuz Karaağaç sahilinde 43 dönüm alana sahip, 60 oda, 140 yatak kapasiteli TMO tesisi ziyaretinde Genel Müdür Güldal’a İnsan Kaynakları Daire Başkanı Fatih Kaya, Alım ve Muhafaza Daire Başkanı Gökhan Gürbüz, Ticaret Daire Başkanı Çağatay Maraş, TMO İskenderun Şube Müdürü Suat Ünlü ile yardımcıları da eşlik etti.

TMO Genel Müdürü Ahmet Güldal ile beraberindekileri Antıoche- Alexsandratte Turizm Ltd. Şti Ortakları Bestami Tamer ve Behçet Alkan tadilat çalışmaları devam eden tesisi gezdirdi.  

TMO Genel Müdürü Ahmet Güldal, tadilat çalışmalarının hızla ilerlemesi, uzun yıllardır atıl olan tesisin işler hale getirilmesinin bölge açısından önemli olduğunu belirterek, yaz sezonuna yetiştirilmesi için biraz daha uğraş verilmesi gerektiğini ilettiği öğrenildi.

Ayrıca atıl tesise talip olup, yatırım yapılmasıyla hem istihdam sağlayacak, hem de bölge turizmini canlandıracak, aynı zamanda ülkeye katma değer kazandıracak girişimcilere tesisin hayırlı olması dileğinde bulunuldu.

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2021, 17:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER