HİNT KENEVİRİ OPERASYONU

Hatay’ın Antakya ilçesinde aynı mahallede farklı adreste arama yapan emniyet Müdürlüğü ekipleri, boyları 1,5 ile 4 metre arası değişen ekili 43 kök hint keneviri, 870 gram kubar esrar ele geçirdi.

HİNT KENEVİRİ OPERASYONU

Edinilen bilgilere göre, Hatay Emniyet Müdürlüğü görevlilerince uyuşturucu madde imal ve ticaretine yönelik yapılan çalışmalar kapsamında A.Ö. ile C.Ö.'nün Antakya Ekinciler Mahallesinde bulunan ikametinde arama yaptı.

Bahçede ekili boyları 1,5 ile 2,5 metre arasında değişen 6 kök hint keneviri, 1 adet hassas terazi, 795 gram kubar esrar ele geçirilirken, A.Ö. hakkında TCK 188. maddeden ve 2313 SKM'den adli işlem yapılarak adli makamlara sevk edilmek üzere gözaltına alındı. C.Ö. hakkında ise yine aynı suçlardan adli işlem yapıldı.

S.C., L.C. ile B.Y.'nin Antakya Ekinci Mahallesinde bulunan ikametlerinde ve eklentilerinde de arama yapan ekipler, bahçede ekili boyları 1,5 ile 4 metre arasında değişen 36 kök hint keneviri, 75 gram kubar esrar ele geçirdi. L.C., hakkında 2313 SKM'den adli işlem yapılarak adli makamlara sevk edilmek üzere gözaltına alındı, S.C. ile B.Y hakkında ise yine aynı suçtan adli işlem yapıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER