Başkan Gül'den Yeni Yıl Mesajı!

Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül vatandaşların yeniş yılını sosyal medya hesabından yapıtğı açıklamayla kutladı.

Başkan Gül'den Yeni Yıl Mesajı!

Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül vatandaşların yeniş yılını sosyal medya hesabından yapıtğı açıklamayla kutladı.

2020'de Yaşanan olumsuzluklara rağmen 2021'e umutla baktığını söyleyen Gül "Yeni yılda öncelikle Covid – 19 salgının bitmesini ve milletçe sımsıkı sarıldığımız günlerin tekrar geri gelmesini yüce Rabbimden diliyorum.
İlçemiz adına güzel hizmetler yapmanın mutluluğunu yaşadığımız fakat pandemi nedeniyle açılışını yapamadığımız birçok yatırımı ilçemize kazandırdığımız bir yıl oldu. " dedi.

Belediye olarak 2020 yılında Belen'e pek çok kalıcı eser bıraktıklarını belirten Gül "Belen Millet Bahçemiz, Atatürk parkımız, çocuk parklarımız, tarihi çeşmelerimiz, araç filomuza eklediğimiz hizmet araçlarımız, yaya yollarımız, asfalt yapım çalışmalarımız, halı sahalarımız, atıl arazilerimizi kullanıma aldığımız bunun yanı sıra Covid-19 engeline takılan Belen devlet hastanesinin ve noterlik hizmetinin bakanlıklarımızca onaylanması, emniyet amirliğimizin emniyet müdürlüğüne dönüşmesi, ilçemiz adına bu yıl yaşadığımız kalıcı yatırımların en önemlileriydi." dedi.

2020'nin kayıplarla dolu bir yıl olmasına rağmen insanların birbirlerine kenetlendiği bir yıl olduğunu söyleyen Gül, "İnşallah yeni yıl ülkemizde, dünyamızda ve mazlum coğrafyalarda bolluk, bereket, sağlık ve mutluluk getirerek, geçmişin olumsuzluklarını hatırlayamayacağımız kadar güzel bir yıl olur. Hepinize mutlu yıllar." açıklamasında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2021, 10:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER