BELEN İMAM HATİP ORTAOKULU AİLESINDEN İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERE RAZAMAN KUMANYASI DAĞITIMI

Belen İmam Hatip Ortaokulu ; öğretmen , öğrenci ve velileri her yıl Ramazan ayına özel, bir o kadar da güzel bir çalışmaya imza atarak, ihtiyaç sahibi ailelerin gönüllerine dokunmaktadır.

BELEN İMAM HATİP ORTAOKULU AİLESINDEN İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERE RAZAMAN KUMANYASI DAĞITIMI

Ramazan aylarında  gelenekselleşmiş olan Ramazan kolisi dağıtım etkinliğine; okulda eğitim veren öğretmeninden,  öğrencisine, velisine, hizmetlisine hatta okuldan tayin olup ayrılmış gitmiş, lakin gönül bağıyla okula bağlı olan öğretmenlere kadar herkes, bu yardım seferberliğinde canla başla çalışarak, maddi manevi destek vermektedirler.

 Aşkla, muhabbetle hazırlanan 55 adet Ramazan  Yardım kolisi;  gönüllere dokunmak niyet ve gayreti ile ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılmıştır.

 Belen İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Mevlüt ODUNCU; Her yıl gelenekselleşmiştirilmiş  olan Ramazan kolisi dağıtım etkinliğinin okullarında birlik, beraberlik, kardeşlik ve yardımlaşma bilincini daha da artırdığını, öğrencilerinin dağıtım faaliyetlerinde bulunarak yardımlaşmanın değerini yaparak ve yaşayarak öğrenmelerinden duyduğu memnuniyeti de dile getirerek, bu hayra ortak olan herkese teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER