Belen Kardeşlik İftar Sofrasında Buluştular

Belen Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen “Kardeşlik İftar Sofrası’ bölge protokolü ve çok sayıda davetli ile vatandaşın katılımıyla gerçekleştirildi.

Belen Kardeşlik İftar Sofrasında Buluştular

“On Bir Ayın Sultanı” mübarek Ramazan ayında, düzenlenen ‘Kardeşlik İftar Sofrası’na MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, Belen Kaymakamı Hayrettin Baskın, İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı, Cumhur İttifakı İskenderun İlçe Başkanları Turan Bozkurt, Abdülkerim Güven, Cumhur İttifakı Belen İlçe Başkanları Enis Göçmen, Seyfullah Gürbüz, Cumhur İttifakı Belen ve İskenderun Kadın Kolları Başkanları, Arsuz AK Parti İlçe Başkanı Bünyamin Nal, İskenderun Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Keskin, İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Diyap Atar ve yönetim kurulu üyeleri, Belen ilçe idare amirleri, Belen mahalle muhtarları, Ülkü Ocakları, Cumhur İttifakı Gençlik Kolları, sivil toplum kuruluşları temsilci ve üyeleri, diğer ilçelerden misafirler ve Belenli vatandaşlar katıldı. 

Tüm katılımcılara teşekkür eden Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül Ramazan ayını birlik, beraberlik hoşgörü ve bereket iklimiyle idrak ettiklerini belirterek “Kardeşlik İftar sofrasında birlikte iftar açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Rabbim hepinizden razı olsun” dedi.

Cumhur İttifakı Belen ilçe teşkilatlarının düzenlemiş olduğu iftar programında bir araya gelmekten büyük bir memnuniyet duyduğunu da vurgulayan Başkan Gül “Bu anlamda davete katılan ve aynı sofra etrafında bir araya geldiğimiz her bir hemşerime bu vesile ile şükranlarımı sunuyorum. Hepiniz hoş geldiniz şeref verdiniz. Ramazan her bireyin içtenlikle kendisi ile yüzleştiği, kendisini yenilediği ve her yıl insanlığı daha iyiye taşımak üzere gelen bereketli bir aydır. İnsanlar arasında dayanışma ruhunun yardımlaşmadan ve kalp birliğinin perçinleşmesine vesile olan ramazan ayı sahip olduğumuz nimetlere şükür etmemizi ve bu nimetlere sahip olmaya ihtiyaç sahiplerini kendimizden önce düşünmemiz gerektiğini bizlere anımsatır” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER