Vekil Kaşıkçı, Dörtyol’da Vatandaşları Dinledi

Milliyetçi Hareket Partisi Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı vatandaş ziyaretlerini ara vermeden sürdürüyor.

Vekil Kaşıkçı, Dörtyol’da Vatandaşları Dinledi

Ziyaretlerde gündemi değerlendiren Kaşıkçı, güvenilir b ahis siteleri, ülke gündemine yönelik açıklamalarıyla gündem olmaya devam ediyor. Vekil Kaşıkçı, son olarak Dörtyol’da vatandaşları ziyaret ederek vatandaşların sorunlarını dinledi. Kaşıkçı, ziyaretlerde ülke gündemine yönelik açıklamasında Altılı masa hakkında görüşlerini ifade eden Milliyetçi Harekat Partisi Milletvekili Kaşıkçı, “Altılı masa ile tavrımız net.

Biz onu altılı masa olarak görmüyoruz. Liderimiz Devlet Bahçeli beyin grup toplantısında gösterdiği resim keşke yanımda olsaydı. Önemli olan masada yan yana olanlar değil. Masada oturan kimler var. Ben her birinizden şunu rica ediyorum. O masada yer alan herkese sorulması gereken birinci soru şu; Siz PKK’nın siyasi uzantısı HDP ile bir arda mısınız değil misiniz?

İkinci soru; Ankara patlamasında otobüs durağındaki patlamada teröristin leşini kaldıran HDP milletvekilleriyle CHP milletvekilleri var mıydı yok muydu? HDP’nin PKK’nın siyasi uzantısı olduğunu söylemek suretiyle, tekrar İP’in başındaki kişiye lütfen şunu sorun gerçekten bugün Aybike öğretmenin kanı elinde olan Selahattin Demirtaş’ı çıkarmak istiyorlar mı çıkardıkları vakit kahvaltı yapacaklar mı? Bizim için o masada kim olursa olsun aynı sorulara muhatap ve Türk milletinin de sorması gereken sorular bunlardır.

“Helalleşme toplantıları siyasi bir hamle”
Cumhuriyet Halk Partisi tarafından düzenlenen helalleşme toplantılarının siyasi bir hamle olduğunu belirten Kaşıkçı “Helalleşme dediğimiz hakikaten artık insanların yüzü sokağa çıktığında Türk milleti tarafından teşhis edilmiş durumdadır. Bu isimleri çıkararak helalleşme yapıyoruz. Bunların sadece birer siyasi hamle olduğunu, bu maksatla yapıldığını, Türk milletinin sinesinden asla gelmediğini, gelmeyeceğini belirtmeliyim.

Kavala’ya özgürlük isteyen birinin, Selahattin Demirtaş’a özgürlük isteyen birinin, FETÖ’cülerin eğer biz gelirsek şartlı salıverme diyen birinin helalleşmeye hakkı da yok yeri de yoktur. Bunu da buradan belirtmiş olalım” şeklinde konuştu.

Vekil Kaşıkçı, Cumhur İttifakı’nın milletin tek temsilcisi olacağını belirterek 2023’te vatandaşlardan tam destek beklediğini ifade etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER