BELEDİYE BAŞKANI TOSYALI'DAN 2022-2023 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI AÇILIŞ MESAJI

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, "Öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz, idarecilerimiz ve velilerimizle birlikte 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı’na erişmenin heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz "dedi.

BELEDİYE BAŞKANI TOSYALI'DAN 2022-2023 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI AÇILIŞ MESAJI

Başkan Fatih Tosyalı, mesajında şunları kaydetti:

"Milletimizi ve ülkemizi geleceğe güvenle taşımak ve çağdaş uygarlık düzeyinin üstüne çıkarmak için temel şart, eğitimdir. Bu anlamda yavrularımızın en güzel şekilde yetiştirilmesi hepimizin ortak hedefidir.

Ülkelerin gelişmişlik düzeylerinin eğitim öğretime sağladıkları imkan ve verdikleri önemle ölçüldüğü dünyamızda, devletimiz; milletimizin refahı ve güvenli bir gelecek için, gelişmiş ülkeler arasında ön sıralarda yer almak, öncü rol üstlenebilmek ve değişen şartlarla rekabet edebilmek adına eğitim öğretim kalitesi ve seviyesinin yükseltilmesine yönelik çalışmalar ile örnek olacak atılımlar ve çok önemli teknolojik hamleler hayata geçirmektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle, değerli öğretmenlerimize, sevgili öğrencilerimize ve kıymetli ailelerine sağlık, mutluluk, huzur ve başarı dolu yeni bir eğitim öğretim yılı diliyor, 2022-2023 eğitim öğretim yılının ilçemize,ilimize ve ülkemize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyor, sevgi ve saygılar sunuyorum"

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER