HEM'de ''Kızların sesi ol'' projesi düzenlendi...

İskenderun Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü’nde Ankara ABD Büyük Elçiliği tarafından desteklenen, sanatsal dokunuşlarla İngilizce öğretmeyi hedefleyen ‘Kızların sesi Ol’ Projesi düzenlendiği bildirildi.

HEM'de ''Kızların sesi ol'' projesi düzenlendi...

İskenderun Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü’nde düzenlenen ‘Kızların Sesi Ol’ İngilizce eğitimi proje koordinatörü İngilizce öğretmeni Fatma Dodurka, ‘Kızların Sesi Ol’ Ankara, ABD Büyük Elçiliği tarafından desteklenen İskenderun Halk Eğitimi Merkezi tarafından ev sahipliği yapılan bir eğitim projesi olduğunu söyledi.

Kızların Sesi Ol sanatsal etkinlikler ile uygulamalı olarak İngilizce öğreten bir proje olduğunun altını çizen proje koordinatörü İngilizce öğretmeni Fatma Dodurka “Eğitmenlerimiz alanında uzman Amerikalı öğretmenlerden oluşmaktadır. Eğitimler İskenderun Halk Eğitimi Merkezi ev sahipliği ile haftada bir yüz yüze ve Amerikalı eğitmenler ile online olarak yapılmaktadır. 36 hafta sürecek olan eğitimler için başvuru bugün itibariyle başlamıştır. İngilizce ve Sanata ilgisi olan 8’den 9’a geçen yetenekli kız çocuklarını başvuru için bekliyoruz. İrtibat Irtibat:www bethevoiceofgirls.org websitesi üzerinden ya da direk halk eğitime yapılabilir. Başvuru için özel etkinlik saatlerimiz olacak. Hayırlı olsun Kızların Sesi Ol, İskenderun” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2022, 16:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER