İSTE'de Eczane Teknikerliği Bölümü YÖK’ten Geçti

İskenderun Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci, Akdeniz Eczane Teknisyenleri Federasyonu Başkanı Cemal Çelik’e İSTE’de girişimlerde bulundukları Eczane Teknikeri bölümünün YÖK’ten geçtiği müjdesini verdi.

İSTE'de Eczane Teknikerliği Bölümü YÖK’ten Geçti

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, güvenilir b ahis siteleri, Yönetim Kurulu üyesi, aynı zamanda İSTE öğretim görevlisi Mimar Müfit Tennioğlu, İTSO Genel Sekreteri Figen Gül Dönmez ile Akdeniz Eczane Teknisyenleri Federasyonu Başkanı Cemal Çelik Rektör Prof. Dr. Tolga Depci’yi Rektörlükte ziyaret etti.   

Rektör Prof. Dr. Tolga Depci, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ile beraberindeki Akdeniz Eczane Teknisyenleri Federasyonu Başkanı Cemal Çelik’e girişimlerinin sonucu İskenderun Teknik Üniversitesi’nde açılması müracaatı yapılan Eczane teknikerliği bölümünün YÖK tarafından resmen onaylandığını, bölümle ilgili hazırlıklara başladıklarını söyledi.

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz da, verilen müjdenin başta İskenderun Teknik Üniversitesine, Akdeniz Eczane Teknisyenleri Federasyonu Başkanlığı’na hayırlı olması dileğinde bulunarak, oda olarak bu konuda üzerlerine düşen her konuda destek vermeyi sürdüreceklerini vurguladı.  

Akdeniz Eczane Teknisyenleri Federasyonu Başkanı Cemal Çelik de İSTE’de açılması için mücadelesini verdikleri ‘Eczane Teknikerliği’ bölümünün YÖK’ten geçmesinden duydukları memnuniyeti dile getirerek “Özellikle camiamıza, üyelerimize ve kentimize hayırlı olmasını diliyorum. Başta İSTE Rektörümüz Prof. Dr. Tolga Depci olmak üzere, İTSO İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Yönetim Kurulu üyesi öğretim üyesi Mimar Müfit Tennioğlu’na bu mücadelede her zaman yanımızda yer alan basınımız ve tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER