İSTE Plaketi Müfit Tennioğlu’na takdim etti.

İSTE Barbaros Hayrettin Gemi İnşaatı ve Denizcilik Fakültesi Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği ilk mezunlarını verdi

İSTE Plaketi Müfit Tennioğlu’na takdim etti.

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Barbaros Hayrettin Gemi İnşaatı ve Denizcilik Fakültesi Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği ilk mezunlarını verdi

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Barbaros Hayrettin Gemi İnşaatı ve Denizcilik Fakültesi Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği ilk mezunlarını düzenlenen mezuniyet töreniyle uğurladı.

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Barbaros Hayrettin Gemi İnşaatı ve Denizcilik Fakültesi Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliğini bölgemize kazandıran İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasına da mezuniyet gününde anlamlı bir plaket verildi. İSTE Rektörü Prof.Dr.Tolga Depci, İTSO adına plaketi yönetim kurulu üyesi Müfit Tennioğlu’na takdim etti.

2021- 2022 Barbaros Hayrettin Gemi İnşaatı ve Denizcilik Fakültesi mezuniyet töreni İSTE Merkez Yerleşkesinde yapıldı.

Törende Bayrak ve Flama devir teslim töreninin ardından mezun öğrencilere plaket ve diploma takdimi yapıldı. Ayrıca, mezuniyet töreninde emeği geçen sektör paydaşlarına plaket takdim edildi.

İSTE’nin ilk Uzak Yol Vardiya Zabitleri Denizcilik Yemini ettiler ve şapka attılar. Törenin ardından protokol üyeleri, öğretim elemanları, öğrenciler ve aileler mezuniyet kokteyline katıldılar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER