İTSO YÖNETİMİ İSTE DE MESEM MERKEZİNİ İNCELEDİ

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasının da ortağı olduğu Kaynakçılık Mükemmeliyet Merkezi ve Mesleki Eğitim Merkezi (MESEM) projesinde sona gelindi.

İTSO YÖNETİMİ İSTE DE MESEM MERKEZİNİ İNCELEDİ

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, güvenilir b ahis siteleri, MESEM Projesini yönetim kurulu adına denetleyen Müfit Tennioğlu, Genel Sekreter Figen Gül Dönmez İskenderun Teknik Üniversitesinde hizmete girecek olan Kaynakçılık Mükemmeliyet Merkezi ve Mesleki Eğitim Merkezi (MESEM)’in tesislerinde ve laboratuvarlarında incelemelerde bulundular.

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasının da ortağı olduğu, İSTE merkez kampüsünde yapılan ve son aşamaya gelen Kaynakçılık Mükemmeliyet Merkezi ve Mesleki Eğitim Merkezi (MESEM)’inde teknik ve ara eleman yetiştirilmesi planlanıyor.

İskenderun Teknik Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Tolga Depci, İTSO Yönetimi ile birlikte Mesleki Eğitim Merkezi (MESEM) Laboratuvarlarını gezerek incelemelerde bulundu. Tesislerin İSTE Kampüsü içerisinde hizmete gireceği ve çalışmaların son aşamaya geldiği kaydedildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER