Protokol Emel Akçay İlkokulu’nda düzenlenen eğitim yılı açılış törenine katıldı

İskenderun kaymakamı, emniyet müdürü, ilçe milli eğitim müdürü ve Belediye Başkanı, Emel Akçay İlkokulunda düzenlenen törende sembolik zil çalarak 2022-2023 eğitim öğretim dönemini başlattı.

Protokol Emel Akçay İlkokulu’nda düzenlenen eğitim yılı açılış törenine katıldı

Tüm yurtta 16 Haziran tarihine kadar sürecek olan eğitim öğretim yılı bugün başladı. İskenderun Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Haytaz ve veliler Emel Akçay İlkokulu’nda düzenlenen eğitim yılı açılış törenine katıldı.

Emel Akçay İlkokulunda 2022-2023 Eğitim-Öğretim yılı dolayısı ile düzenlenen açılış töreni saygı duruşu ve istiklal marşımızın okunmasıyla başladı. Öğrencilerin hazırladığı gösteriler, protokol, veliler ve eğitimcilerden büyük beğeni topladı. Emel Akçay İlkokulu Müdürü İlhan Okan yeni eğitim ve öğretim yılının tüm öğrencilere, velilere ve eğitimcilere hayırlı olmasını temenni etti.

İskenderun Kaymakamı Murat Safa Demiryürek ile Belediye Başkanı Fatih Tosyalı da geleceğin teminatı olan öğrenciler ve öğretmenler için yeni eğitim-öğretim döneminin ilk ders zili çalmaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek tüm öğrenci ve öğretmenlere başarılar diledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER