GÜNDEM

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'ndan EYT açıklaması
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'ndan EYT açıklaması

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, öncelikli gündeminde EYT ile ilgili bir çalışma bulunmadığını açıkladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yunanistan'a: 'ABD üssüne döndü'
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yunanistan'a: 'ABD üssüne döndü'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'ye resmi ziyaret gerçekleştiren Macaristan Başbakanı Viktor Orban ile basın toplantısı düzenledi. Türk ve Macar girişimlerinin Afrika yatırımlarının önemli olduğunu vurgulayan Erdoğan, 'stratejik ortak' olarak tanımladığı Macaristan'la ilişkileri daha da ileri seviyeye taşıyacaklarını söyledi. Macar Başbakanı Orban, Macar-Türk iş hacminin arttığını ifade ederken, Türk Akımı için Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür etti. Bir gazetecinin sorusu üzerine Erdoğan, "Mülteci sorunu Türkiye'den kaynaklanıyor demek nankörlüktür. Eğer biz kapıları açacak olursak Yunanistan ne yapar bilemem. Yunanistan'ın kendisi şu anda Amerika'nın bir üssü durumuna geldi. Miçotakis ve avanesi yalanla gün geçiriyorlar, dürüst davranmadıkları için de bölgede güven telkin etmiyorlar. Şu an itibariyle elimizde bütün belgeler, video kayıtları var." dedi.

Hatay Amanoslar'da operasyon başlatıldı!
Hatay Amanoslar'da operasyon başlatıldı!
Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün  aramızdan ayrılışının 83'üncü yıldönümü
Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 83'üncü yıldönümü
KONYA’DA MEYDANA GELEN 5.1 ŞİDDETİNDEKİ DEPREM KORKUTTU!
KONYA’DA MEYDANA GELEN 5.1 ŞİDDETİNDEKİ DEPREM KORKUTTU!
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar

Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı'nın ardından kameralar karşısına çıkan Cumhurbaşkanı Erdoğan, önemli açıklamalarda bulundu. Konuşmasında, "Okullardaki yüz yüze eğitim kesinlikle devam edecektir" diyen Erdoğan, "Sağlık Bakanlığımıza 40 bin yeni sağlık personeli alınacağının müjdesini de milletimizle paylaşmak istiyorum" ifadelerini kullandı. Açıklamasında İYİ Partili Lütfü Türkkan'a sert tepki de gösteren Erdoğan, "Bingöl'deki edepsizliğin sonuna kadar takipçisi olacak, bu şahsın milletvekilliğinin sonlandırılması dahil en ağır bedelleri ödemesi için siyasi ve hukuki olarak takipçisi olacağız. PKK terör örgütünü nasıl sınırlarımız içinde bitirme noktasına getirdiysek, sınırlarımız dışında peşini bırakmıyorsak, örgütün siyasi uzantılarını ve onlarla aynı çuvala girenleri de milletimize ifşa etmeyi sürdüreceğiz" şeklinde konuştu

YEREL BASININ SORUNLARI   KEMER’DE MASAYA YATIRILDI
YEREL BASININ SORUNLARI KEMER’DE MASAYA YATIRILDI

Akdeniz Gazeteciler Federasyonu (AGF) ile Akdeniz Gazete Sahipleri Derneği’nin birlikte düzenlediği , “Medyanın Güncel Sorunları” Kemer Rox Royal Otelde gerçekleşti.

Kabine toplanıyor!   İşte gündemdeki maddeler
Kabine toplanıyor! İşte gündemdeki maddeler