AKARCA’DA YANAN BÖLGELER DE YEŞERİYOR

İskenderun Sosyal Hizmetler Merkezi Müdürlüğü ve Orman İşletme Müdürlüğü’nün iş birliğiyle gerçekleştirilen fidan dikimine, çok sayıda aile ve çocukları katıldı.

AKARCA’DA YANAN BÖLGELER DE YEŞERİYOR

Akarca mevkiinde gerçekleştirilen törene; AK Parti Hatay Milletvekili Abdülkadir Özel, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, İlçe Jandarma Komutanı yüzbaşı Yusuf Yıldırım, AK Parti İlçe Başkanı Av. Abdülkerim Güven, İlçe Müftüsü Osman Şekerci, daire müdürleri, yetim, engelli eğitim kurumlarına bağlı çok sayıda katılımcı, ‘Dikili bir Fidanınız olsun’ kampanyasına katılarak bölgeye fidan diktiler.

Akarca’da gelen konukları müzik orkestrası karşıladı. Sosyal Hizmetler Müdürü Yılmaz Balaman ve ekibi, Orman İşletme müdürü Rıdvan Aksu ve ekibi davetlilerle tek tek ilgilendi.

Fidan dikimine 1 aylık ikiz bebekleriyle gelen Feyza ve Süheyl Sancar çifti, bebekleri için de fidan dikerek duygularını dile getirdiler.
Sosyal Hizmetler Müdürü Yılmaz Balaman’da etkinliğe ikiz bebekleriyle gelen çiftlere teşekkür etti. Birçok katılımcı kağıtlara isimlerini yazarak fidan dikimine başladılar.

AK Parti Hatay Milletvekili Abdülkadir Özel ve Belediye Başkanları önce davetlilerle sohbet ettiler, ardından ise fidanlarını diktiler.

Milletvekili Abdülkadir Özel yaptığı açıklamasında “Bölgede yaşanan yangında yanan tüm yerler yeniden fidan dikimleriyle yeşilleniyor. Bu konuda emekleri geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER