Başarılı Öğrencilerden, Başkan Sarı'ya Ziyaret

Altınözü Sultan Abdulhamit Han Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, Okul Müdürü Mehmet Döner ve öğretmenleri ile birlikte Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı’yı makamında ziyaret etti.

Başarılı Öğrencilerden, Başkan Sarı'ya Ziyaret

 Geride bıraktığımız yaz tatilinde 21 gün süren Erasmus+ programı dahilinde Yaşlı Bakımında Avrupa Stajı adlı proje ile Romanya ve Çekya’ya giden 21 öğrenci stajlarının ardından Altınözü’ne döndü. Staj deneyimlerini ve biriktirdikleri anıları kendisiyle paylaşan öğrencileri ağırlayan Başkan Sarı, ofis nakliyat, öğrencilere çalışmalarında başarılar diledi ve projeyi hayata geçiren okul yönetimine teşekkür etti.

GELECEĞİMİZ OLAN GENÇLERİMİZİN BAHTI AÇIK OLSUN

Başkan Sarı, konuyla ilgili yaptığı açıklamada,  “Yaşlı Bakımında Avrupa Stajı Erasmus projesi kapsamında yurtdışı staj eğitimlerini tamamlayan Ülkemizi ve ilçemizi temsil eden Altınözü Sultan Abdulhamit Han Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden kıymetli öğrencilerimizi ve okul yönetimini misafir ederek, geziyle ilgili güzel anılarını bizlerle paylaştılar. Geleceğimiz olan gençlerimizin Rabbim yollarını ve bahtlarını açık etsin” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2022, 17:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER