BAŞKAN GÜL'DEN BELEN'DE TEMİZLİK HAREKATI

Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül’ün talimatlarıyla ilçede yabani ot ve ağaç budama çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

BAŞKAN GÜL'DEN BELEN'DE TEMİZLİK HAREKATI

İlçenin muhtelif alanlarında görüntü kirliliği yaratan yabani otların temizlenmesi, yolları kapayan ağaçların budanarak özellikle yayla yollarının açılması için ekipleri sahaya seferber eden Başkan Gül, vatandaşlardan aldığı istekleri hızla yerine getirerek takdir toplamaya devam ediyor. İlçede yabani ot harekatı başlatan ekiplere teşekkür eden Başkan Gül, Belen’in her geçen gün daha da güzelleşmesi için çalışmaya devam edeceklerini kaydetti.

“TÜM ÇABAMIZ BELEN’İMİZ İÇİN”

Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, Belen’in daha yaşanabilir bir kent olması için çalıştıklarını ve amaçlarının Belenli vatandaşların gönlüne girmek olduğunu kaydetti. Başkan Gül çalışmalarla ilgili açıklamasında; “Park bahçe amirliğine bağlı ekiplerimiz Derebahçe – Soğukoluk yolunda, yol kenarı ağaç budama ve temizlik çalışması yapmaktadır. Temizlik ekibimiz daha güzel bir Belen için, çalışmalarına aralıksız devam ediyor” dedi.

Çalışmalardan oldukça memnun olan vatandaşlar, başta Başkan Gül olmak üzere tüm ekiplere teşekkürlerini ilettiler.

BELEN’DE TEMİZLİK HAREKATI

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2022, 15:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER