BAŞKAN SALIK'TAN AÇIKLAMA: "ENDİŞE EDİLECEK BİR DURUM SÖZ KONUSU DEĞİLDİR"

1 gün önce evinin önünde kimliği belirlenemeyen kişilerce aracına saldırı yapılan Amanoslar Güvenlik Korucuları Federasyonu Başkanı Musa Salık sosyal medya hesabından bir açıklama yayınladı.

BAŞKAN SALIK'TAN AÇIKLAMA: "ENDİŞE EDİLECEK BİR DURUM SÖZ KONUSU DEĞİLDİR"

Emniyet güçlerinin henüz soruşturmayı tamamlandığını belirten Salık, kendisinin ve ailesinin durumunun iyi olduğunu belirtti. İşte Sakık'ın basın açıklaması:

"Zorunlu Açıklama!

Park halimdeki aracıma bir mermi isabet etmiştir. Kimliği henüz belirlenemeyen alçaklar tarafından yapıldığını düşünsek de şimdilik kesinleşmiş bir durum söz konusu değildir. Bu konuda emniyet güçlerimiz gereken tahkikatı yapmaktadır.İskenderun ilçe emniyet müdürlüğüne bu konuda güvenimiz tamdır.

Bu olaydan Ailem ve ben hiçbir zarar görmedik bu sebepten endişe edilecek bir durum yoktur.

Amanoslar Güvenlik Korucuları Federasyonu olarak vermiş olduğumuz hizmetlerden rahatsız olanlar, bizi yıldırmaya, yıpratmaya çalışanlar bilmelidirler ki; bu basit saldırılar bizi mücadelemizden bir an bile olsa koparamayacak aksine bizlere daha da mücadele azmi verecektir. Amanoslar Güvenlik Korucuları Federasyonu ve bağlı olduğumuz Anadolu Güvenlik Korucuları Konfederasyonu olarak her zaman teröre ve uzantılarına karşı devletimizin yanında olduk bundan sonra da devletimizin yanında olacağımızın bilinmesini isteriz. Birkaç çapulcunun vereceği zarar, bize ne yolumuzu değiştirir ne de mücadelemizi zayıflatır. Her saldırıdan sonra daha güçlü bir şekilde bayrağı ön sıralardan yürüteceğimizden kimsenin endişesi olmasın.

Malum olay sonrası bizi arayan, merak eden tüm sevenlerimize endişe edilecek bir durum olmadığını belirtir, kendilerine tek tek teşekkür ederim, Saygılarımla."

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2021, 16:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER