Başkan Tosyalı'dan Öğrencilere Ödül

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nda (YKS) yüksek puanlar alarak ilk 1000’e giren başarılı öğrencileri ödüllendirdi.

Başkan Tosyalı'dan Öğrencilere Ödül

Başkan Fatih Tosyalı, “Öğrencilerimizin bu başarısında büyük katkıları olan öğretmenlerine ve velilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, başarılı öğrencileri öğretmenleriyle birlikte belediyede misafir etti. İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Haytaz’ın da katıldığı tören, samimi ve sıcak ortamda gerçekleşti.

‘GENÇLERİMİZ BİZİM EN BÜYÜK HAZİNEMİZDİR’
Genç kardeşlerini, ailelerini ve öğretmenlerini tebrik eden Başkan Fatih Tosyalı, “Ülkemizi geleceğe en güzel şekilde taşıyacak olan sevgili gençlerimizi yakaladıkları başarıdan dolayı tebrik ediyorum. İskenderun Belediyesi olarak eğitimde, sporda, sanatta, kültürel ve sosyal aktivitelerde her daim gençlerimizin ve öğrencilerimizin yanında olduk, olmaya da devam ediyoruz. Gençlerimize daha nasıl katkımız olabilir her zaman bu çalışmanın içerisinde olduk. Gençlerimiz bizim en büyük hazinemiz. Bizler sizler için varız. İyi ki varsınız. Bundan sonraki eğitim hayatınızda da başarılarınızın devamını diliyorum” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2022, 17:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER