Başkan Tosyalı Engellilere Akülü Tekerlekli Sandalye Hediye Etmeyi Sürdürüyor

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, akülü tekerlekli sandalye hediye ederek ihtiyaç sahibi engelli vatandaşları sevindirmeyi sürdürüyor.

Başkan Tosyalı Engellilere Akülü Tekerlekli Sandalye Hediye Etmeyi Sürdürüyor

Belediye Başkanı seçildikten sonra sosyal projelerde birçok hizmete hayata geçiren İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı özellikle evlerinden dışarıya çıkama güçlüğü çeken engelli vatandaşların umudu oldu.

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, ihtiyaçlarını kendilerinin karşılayabilmesi, evden dışarı çıkıp, rahatlıkla şehirde gezebilme imkanı sunan akülü tekerlekli sandalye hediye etmeyi sürdürüyor.  

Bugüne kadar çok sayıda ihtiyaç sahibi kişilere akülü tekerlekli sandalye dağıtımı yapan Başkan Tosyalı, Milletvekili Abdülkadir Özel’in de katıldığı programla yüz akülü sandalyeyi daha ihtiyaç sahibi vatandaşlara teslim etti.

Dağıtım töreninde konuşan Belediye Başkanı Tosyalı, göreve geldiği günden bu yana ihtiyaç sahibi olan vatandaşlara akülü tekerlekli sandalye hediye ettiklerini ifade ederek “Bugüne kadar evlerinden dışarı çıkamayan engelli kardeşlerimiz artık dışarıda ihtiyaçlarını kendileri giderebiliyor, şehirde gezebiliyorlar. Ben de bu sevince ortak olmaktan çok mutluyum”  diye konuştu.

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’yı bu güzel ve sosyal hizmetinden dolayı tebrik eden Ak Parti Hatay Milletvekili Abdülkadir Özel ise “Gerçekten çok önemli bir görev üstlenmiş. Bu konuda yapılan çalışmalar engeli kardeşlerimiz tarafından baktığımızda çok önemli” dedi.

Belediye Başkanı Tosyalı ile Milletvekili Abdülkadir Özel tümü ihtiyaç sahibi olan 100 kişiye akülü tekerlekli sadeliye hediyesini kendi elleriyle teslim etti, kullanabilmeleri konusunda da yardımcı oldular.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER