ÇALMADIK KAPI BIRAKMIYOR

Yayladağı’nın başarılı belediye başkanı Mehmet Yalçın, ilçeye hizmet kazandırılması noktasında çalmadık kapı bırakmıyor.

ÇALMADIK KAPI BIRAKMIYOR

İlçede ilkleri gerçekleştiren, ofis taşıma, onbinlerce istihdam yaratan, çilek gibi 5 yıl önce esamesi okunmayan bir üründen milyonlarca dolarlık ihracat geliri yaratan Başkan Yalçın, tüm bu hizmetlere rağmen durmadan, dinlenmeden ilçesine yeni projeler getirebilmek adına çalışmalarını sürdürüyor.

HATAY’IN EN ÇALIŞKAN BAŞKANI

Hatay’ın 15 ilçesi arasında en aktif ve çalışkan belediye başkanı olarak göze çarpan Başkan Yalçın, Yayladağı’nın sahip olduğu doğal güzellikleri avantaja çevirebilmek için Yayladağı’nın potansiyelini de harekete geçirmeye devam ediyor. Göç veren bir ilçeden her mevsim göç alan bir ilçeye 5 yılda evrilen Yayladağı’nın kültür, iş ve sanat kenti olması, kente yeni iş kapıları açılması adına temaslarını sürdüren Başkan Yalçın, ilçedeki eğitim yatırımlarını görüşmek üzere Hatay İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük’ü, genel konularda istişarelerde bulunmak üzere de Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Bölge Müdürü Arif Şahin’i makamında ziyaret etti.

İLÇE ŞAHLANIŞ DÖNEMİNİ YAŞIYOR

Merhum başkan Mustafa Sayın döneminde temeli atılan projelerle yükselişi başlayan Yayladağı, Başkan Yalçın döneminde mevcut projelerin üzerine çok sayıda proje de eklenince şahlanış dönemine girdi. Başkan Yalçın ile adeta bir yıldız gibi parlayan Yayladağı’nda, önümüzdeki günlerde projeler yükselmeye devam edecek.

Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2022, 17:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER