Cirnooğlu Ailesi Şehidini Uğurladı

Şanlıurfa’nın Birecik ilçesi Çiçekalan Hudut Karakolu'na PKK/YPG terör örgütü tarafından düzenlenen hain saldırıda şehit olan Kilisli hemşehrimiz Topçu Uzman Çavuş Uğurcan CİRNOOĞLU ’nun aziz ruhu için dün ikindi namazı sonrası baba ocağında Mevlid-i Şerif okutulup Tevhid-i Şerif-i Çekildi.

Cirnooğlu Ailesi Şehidini Uğurladı

Aileden yapılan açıklamada "Bu yaşanan üzücü hadiseden dolayı aile olarak bizlerde çok üzgünüz lakin, acımızı kalbimize gömerek Türkiye Cumhuriyeti Devletinin bu güne kadar yanında olduk Bu günden sonrada herbir bireyimizle kanımızın son damlasına kadar devletimizin yanında olmaya devam edeceğiz şehidimizin defin ve taziye zamanlarında bizleri yalnız bırakmayan tüm halkımıza teşekkür ediyoruz. VATAN SAGOLSUN 

Aziz Şedimiz Topçu Uzman Çavuş Uğurcan CİRNOOĞLU ’nun ruhu için okutulan Mevlid-i Şerif ve Tevhid-i Şerif programına Kilis Valisi Recep Soytürk, Garnizon Komutan Vekili Piyade Yarbay Ahmet Hastaoğlu,  Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kilis Milletvekili A. Salih Dal, (AK Parti) Kilis Millet Vekili Hilmi Güler,  Belediye Başkanı Servet Ramazan, Cumhuriyet Başsavcı Selçuk Akman, Rektör Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun, Emniyet Müdürü Ahmet Kurt, 25.ve 26. Dönem Kilis Milletvekili Ecz. Reşit Polat, Polateli Belediye Başkanı Hakkı Çelik,  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kilis İl Başkanı Mustafa Demir, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kilis Merkez İlçe Başkanı İbrahim Halil Yılmaz, (MHP) Gaziantep millet vekili Ali Muhittin Taşdogan, (MHP) Hatay İl Başkanı Murat Adal, (MHP) Hatay Millet vekili Lütfü Kaşıkçı,  (MHP)  Kırıkhan ilçe başkanı Hamza CİRNOOĞLU,  Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kilis Merkez İlçe Başkanı Mehmet Nur Korkmaz, Kilis Basın Cemiyeti Başkanı Abdullah Alpdağ, STK Temsilcileri, Sayın İdari Amir ve Müdürlerine  aziz halkımıza ve Sayın Basın Mensuplarına teşekkür ederiz CİRNOOĞLU AİLESİ" ifadelerine yer verildi.

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2022, 11:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER