Dörtyol Ülkü Ocakları Korona Virüs (COVID-19) nedeniyle ihtiyaç sahibi vatandaşları düşünerek kampanya başlattı.

Dörtyol Ülkü Ocakları Korona Virüs (COVID-19) nedeniyle ihtiyaç sahibi vatandaşları düşünerek kampanya başlattı.

Dörtyol Ülkü Ocakları Korona Virüs (COVID-19) nedeniyle ihtiyaç sahibi vatandaşları düşünerek kampanya başlattı. Çığ gibi büyüyen kampanya kapsamında ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza gerek olacak gıda tüketim ürünleri toplandı.

Bir çok hayırseverin destek verdiği kampanya da erzaklar tek tek açılarak ayırıldı.Eşit bir şekilde kolilere koyuldu.

 

30.03.2020 Pazartesi itibariyle koliler dağıtılmaya başlandı.Hijyen kurallarına dikkat eden maskeli gençler hayır işini severek yaptığını belirtti. İhtiyaç sahibi vatandaşlar mahalle muhtarları tarafından belirlendi. Muhtar eşliğinde dağıtılan koliler ihtiyaç sahiplerine ulaştı.

  

Dörtyol Ülkü Ocakları yaptığı açıklama da “ Ülke olarak mücadele ettiğimiz Korona Virüs’üne karşı tedbirlere uyalım. Gerekmedikçe evimizden dışarı çıkmayalım. Biz burdayız, bir telefon kadar yakınız. Her hangi bir ihtiyacınız karşısında bizlere ulaşabilirsiniz. Hayırseverlerin bizlere emanet ettiği ürünleri seve seve titizlikle dağıtıyoruz. Zor günlerde ihtiyacı olan vatandaşlarımıza göstermiş oldukları duyarlılıktan dolayı teşekkür ediyoruz.  Virüs nedeniyle hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyor, hala tedavi gören vatandaşlarımızın bir an önce iyileşip hayatlarına devam etmesini temenni ediyoruz. “ dedi.

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2020, 01:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER