En ünlü Kokoreç 2'nci şubesini İskenderun’da hizmete açıldı

Merkezi Hatay’ın Dörtyol ilçesinde Beytullah Büyük tarafından kurulan En Ünlü Kokoreç markası, ikinci şubesini Mehmet Sinan Çelik ortaklığı ile İskenderun’da hizmete açtı.

En ünlü Kokoreç 2'nci şubesini İskenderun’da hizmete açıldı

İskenderun Yenişehir Mahallesi 19 Sokak Belediye Otoparkı karşısında yer alan Beytullah Büyük ve Mehmet Sinan Çelik’in işletmeciliğini yaptığı En Ünlü Kokoreç Şube açılışı ilgi gördü. İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun Ticaret ve sanayi odası Başkanı Levent Yılmaz, Esnaf oda başkanları ile kalabalık davetli topluluğu açılış törenine katıldı.  

Beş yılı Ege tarafında olmak üzere 8 yıldır sektörde yer aldığını belirten işletmecilerden Beytullah Büyük “Üç yıldır profesyonel olarak Dörtyol’da En Ünlü Kokoreç’ markasıyla bu alanda hizmet veriyoruz. İskenderun’a da ikinci şubemizi Mehmet Sinan Çelik kardeşimle beraber açma kararı aldık. Bu lezzeti bir tek Dörtyol değil, İskenderun ve tüm Hatay’a tattırmak istiyoruz” dedi.

Ortaklardan Mehmet Sinan Çelik de, bu işletmeyle ticarete ilk adımını attığını ifade ederek en iyi hizmeti sunmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını söyledi.

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Yılmaz her açılan işyerinin istihdam açısından çok önemli olduğunun altını çizerek Türkiye’de istihdamın 98’ini küçük ve orta ölçekli işletmelerin sağlaması açısından bu tür girişimlerin önemini vurguladı.  

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı da İskenderun ekonomisi güçlü olduğuna vurgu yaparak “Dörtyol’dan sonra İskenderun’da ikinci şubesi için tercih etmesi buradaki hareketliliğin bir işareti. Açılan işyerlerinin sahiplerine hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Açılış kurdelesinin kesilmesiyle törenle hizmete açılan En Ünlü Kokoreç, müşterilerine hizmet vermeye başladı. Konuklara üst katta, ikramlarda bulunuldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER