HATSU kavgasında geri vites

HATSU Eski Destek Hizmetleri Daire Başkanı Mehmet Ezer, Genel Müdür Çaparali ile ilgili geri vites yaptı.

Hatay Büyükşehir Belediyesi Hatsu Genel Müdürü Mehmet Çarparali ile ilgili videosuyla büyük tepkilere neden olan Hatsu Eski Destek Hizmetleri Daire Başkanı Mehmet Ezer, bu kez yayınladığı yeni bir videoyla 'ilk videonun izni dışında' sosyal medyada servis edildiğini söyledi.

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş'a derdini anlatabilmek için çaba sarfettiğini ve engellendiğini iddia eden Mehmet Ezer,

videoda söylediklerinin toplumsal krize, nefret söylemleriyle dolu bir çok paylaşıma sebep olduğu için üzgün olduğunu yayınladığı ikinci videoda söyledi.

Konu ile ilgili görüştüğümüz bazı CHP yöneticileri tarafından, suların durulmadığı Hatay Büyük Şehir Belediyesi ve HATSU'da, Lütfü SAVAŞ,

sık sık sosyal medyada röportajlara katılarak bu konu ile ilgili "kontrol bende" mesajı vermeye çalışsada,

soruşturmayı yürütecek olan Genel Sekreterlik makamının Genel Müdür Mehmet ÇAPARALİ ile ilgili pek te bir sonuca varamayacağı düşünülüyor.

Bilindiği üzere Mehmet ÇAPARALi ve Lütfü SAVAŞ çok eski arkadaşlar.

Genel Sekreterlik makamının soruşturmayı Lütfü SAVAŞ'ın isteği dışında neticelendirmesi beklenmeyen bir sonuç.

Dolayısı ile Hatsu Eski Destek Hizmetleri Daire Başkanı Mehmet Ezer sadece kendini yıpratmakla yetinmiş olacak şeklinde yorumlanıyor.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2020, 19:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
Metin Gürlek
Metin Gürlek - 7 ay Önce

İskenderun Dumlupınar mh. 265, 266 sokakların yağmur suyu gideri yok. Yağmur suları evlerimize giriyor. Yağmur suyu gideri yapılmasını istiyoruz. 05377650502.

SIRADAKİ HABER