HESOB Başkanı Teksöz'e ziyaret

Hatay'a yatırım kazandırmak için canla başla çalışan Cumhur ittifakı üyeleri HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz'ün ev sahipliğinde buluştu.

HESOB Başkanı Teksöz'e ziyaret

Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Abdulkadir Teksöz'ün ev sahipliğinde gerçekleşen buluşmada AK Parti Hatay Milletvekilleri Hüseyin Yayman ve Sabahat  Özgürsoy Çelik, Milliyetçi Hareket Partisi Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, HESOB Onursal Başkanı ve Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz yer aldı. Toplantıda ayrıca Hatay Mobilyacılar Odası Başkanı Mehmet Ali Yapar da hazır buldu.

ANA GÜNDEM MOBİLYA AVM OLDU 

HESOB'daki dev zirvede ana gündem ise Hatay'a yapılması planlanan Mobilya AVM projesi oldu. Mobilyacılık ihtisas Sanayi ile 500 Milyon Dolarlık ihracat rekoru kıran Hatay'da mobilyacılık sektörüne yepyeni bir soluk getirecek olan dev projenin detaylarınnın görüşüldüğü toplantıda Başkan Teksöz, vekil ve başkanlara projeyi detaylaı olarak anlattı.

TEKSÖZ; 24 SAAT ESNAFIN EMRİNDEYİZ 

Başkan Teksöz, tek amaçlarının Hatay'a ve esnaflara hizmet olduğunu belirtti. Toplantıya katılan herkese esnaflar adına teşekkür eden Teksöz, Mobilyaa AVM projesine tüm Hatay'ın sahip çıkması gerektiğini beliirtti. Hatay'ın bu proje ile mobilyacılıkta merkez olacağını kaydeden Teksöz, ''Her zaman için Esnafımızın sorunlarını taşıdığımızda yanımızda olan Vekillerimize ve Onursal başkanımız İzzettin Yılmaz ağabeyimize sonsuz teşekkür ediyoruz. Her şey güzel Hatay'ımız için. Allah razı olsun. 24 saat esnafımızın yanında ve emrinizdeyiz'' dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER