İGC İftar Yemeği Düzenledi

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti tarafından üyeleriyle bir araya geldiği iftar programına Protokol üyeleri de katıldı. Gazeteciler Cemiyeti Başkan Diyap Atar ve yönetim kurulu üyeleri iftar programına gelen üyeler ve aileleriyle tek tek ilgilendi.

İGC İftar Yemeği Düzenledi

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’nin düzenlediği iftar programına İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Arsuz Kaymakamı Hacı Hasan Gökpınar, İskenderun Kaymakam Adayı Cezmi Kandemir, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Başkan Tosyalı’nın eşi Arife Tosyalı, Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Arsuz Emniyet Müdürü Hasan Gün, Hatay Basın ilan Kurumu Müdürü, Halil İbrahim Parlak İskenderun Gazeteciler Cemiyeti üyeleri ve aileleri katıldı.

İftar programı sonrasında kısa bir konuşma yapan Başkan Diyap Atar, “Gazeteciler Cemiyeti olarak üyelerimiz ve aileleriyle birlikteyiz. Bizi bu günümüzde yalnız bırakmayan Protokol üyelerimize ve ailelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

İftar programına katılan Protokol üyeleri adına bir teşekkür konuşması yapan İskenderun Kaymakamı İskender Yönden de, Gazeteciler Cemiyeti Başkanı nezdinde tüm yönetim kurulunu ve gazetecileri kutladığını, ailece güzel bir iftar programında bir arada olmaktan mutluluk duyduklarını belirterek, birlik-beraberliğin daim olması temennisinde bulundu.

Gerçekleştirilen İftar programında Protokol üyeleri ile basın mensupları karşılıklı hoş bir sohbet etme imkanı buldu.

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2022, 17:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER