İGC’DEN KAYMAKAM DEMİRYÜREK'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Üsküdar Kaymakamlığı görevinden sonra İskenderun’a atanan Kaymakam Murat Sefa Demiryürek göreve başlamasının ardından tebrik ziyaretlerini kabul ediyor.

İGC’DEN KAYMAKAM DEMİRYÜREK'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Kaymakam Demiryürek’in bugünkü ziyaretçileri İskenderun Gazeteciler Cemiyeti (İGC) oldu.
İGC Başkanı Diyap Atar, yönetim kurulu ve üyelerinin katılımıyla gerçekleşen ziyarette gazeteciler, İskenderun Kaymakamı Demiryürek’e tek tek kendisini tanıttı başarı dileklerini iletti.
İGC Başkanı Diyap Atar; “Sayın Demiryürek, İskenderun Kaymakamı olarak kentimize atanmanızdan dolayı sizi tebrik ediyor, görevinizde başarılar diliyoruz. İskenderun basını olarak kent adına yapacağınız çalışmaları İskenderun Kamuoyu ile paylaşmayı mesleki bir sorumluluk olarak görüyoruz. İskenderun’a hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Ben ve arkadaşlarım adına şahsınıza başarılar diliyoruz. Güzel proje ve çalışmalara ekibinizle birlikte imza atacağınıza olan inancımızı dile getirmekten dolayı mutluluk duyuyoruz” dedi.
İskenderun’da basının güçlü bir vizyona sahip olduğunu ifade eden İskenderun Kaymakamı Demiryürek, İstanbul-Üsküdar’daki ve daha önceki görev yaptığı yerler ile ilgili deneyimlerini gazetecilerle paylaşarak iletişimin önemine dikkat çekti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER