İlhan Mobilya İskenderun’a şube açtı

Antakya merkezli İlhan Büro Mobilya, şubeleşme çalışmalarına, açılışını yaptığı mağazayla İskenderun’dan başlattı. Açılışta konuşan Mağaza sahibi Kısaoğlu “Hedefimiz Türkiye’nin markası olmak” dedi.

İlhan Mobilya İskenderun’a şube açtı

İlhan Büro Mobilya mağazasının açılışına Hatay Vali Yardımcısı Aydın Tetikoğlu, Defne Kaymakamı Nevzat Şengök, Ak Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Belen belediye Başkanı İbrahim Gül ve davetliler katıldı.

Açılışta konuşan firma sahibi İlhan Kısaoğlu, yıllardır hem üretim hem de pazarlama noktasında faaliyet gösterdikleri Antakya’da önemli bir Pazar elde ettiklerini belirterek “Gerek üretimde ve gerekse pazarlamada önemli işler yaptık. Ardık şubeleşme zamanının geldiği kanaatine vardık. Biz de İlhan Büro Mobilya olarak ilk şubeleşme atağını İskenderun’dan başlattık. Bundan sonra da bu atağımızı belirli bölgelerde sürdüreceğimizi açıklamak isterim” dedi.

Açılışa katılan Vali Yardımcısı Tetikoğlu, Kaymakam Nevzat Şengök, Milletvekili Özel ve Belediye Başkanı Tosyalı, İlhan Büro Mobilya mağazasının ürünlerini yakından bildiklerini dile getirerek, gerek tasarım, gerek ekonomik anlamda estetik bir çizgi yakaladığına işaret ederek, yeni şubenin hayırlı olması dileklerinde bulundular.

Açılışın ardından mağazayı gezen davetliler, ürünler karşısında hayranlıklarını gizleyemediler. Mağaza sahibi Kısaoğlu, davetlilerle tek tek ilgilenerek ürünler hakkında bilgiler verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER