İskenderun Belediyesi'nden Çocuklara Tatil Hediyesi

Hatay’ın İskenderun ilçesinde Belediye tarafından kente kazandırılan Kapalı yüzme havuzu okulların tatile girmesiyle birlikte yüzlerce öğrencinin akınına uğruyor.

İskenderun Belediyesi'nden Çocuklara Tatil Hediyesi

İskenderun’da büyük eksikliği hissedilen ve Belediye tarafından Sakarya Mahallesi’nde inşa edilen kapalı yüzme havuzu okulların tatile girmesiyle birlikte yüzlerce öğrenciye ve yetişkine hizmet etmeye başladı. İskenderun Belediyesi tarafından düzenlenen ‘yüzme bilmeyen kalmasın’ projesi kapsamında açılan kurslar çocuklar ve ailelerini mutlu etti.

Havuzda yapılan çalışmalarla ilgili açıklamada bulunan Tesis Sorumlusu Derya Törer, İskenderun’da hizmete açılan bu tesisin tüm bölgenin ihtiyacını karşıladığını belirterek “Bu tesisinin kente kazandırılmasında yoğun çaba harcayan Belediye Başkanımız Fatih Tosyalı’ya teşekkür ediyorum. Tesisimiz yaz kış yüzme kurslarına ve etkinliklere açık olacak. İskenderun Belediyesi yüzme havuzunda 4-14 yaş grupları arasında günde 4 seans olmak üzere yüzme kursları gerçekleştiriliyor. Çocuklar havuzda yüzerken aileler de oturma salonunda çok güzel bir ortamda onları bekliyorlar” dedi.

Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2022, 17:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER