KAYMAKAM DEMİRYÜREK'TEN BAŞKAN GÜL'E ZİYARET

İskenderun Kaymakamı olarak göreve atanan Murat Sefa Demiryürek, kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül’ü makamında ziyaret ederek, ilçe ve yapılan hizmetler üzerine sohbet etti.

KAYMAKAM DEMİRYÜREK'TEN BAŞKAN GÜL'E ZİYARET

Sıcak bir sohbet ortamında geçen ziyaret programında Kaymakam Demiryürek’e teşekkür eden Başkan Gül, “Bizleri ziyaretleriyle onurlandıran kaymakamımız Demiryürek’e çalışmalarında başarılar diliyorum. İskenderun çok özel ve güzel bir şehir, umuyorum ki kaymakamımızda yapacağı çalışmalarla adından sıkça söz ettirecek.” İfadelerini kullandı.

İskenderun Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek’de yaptığı teşekkür konuşmasında, “Belen ile ilgili yaptığım araştırmalarda Hatay’ımızın çok özel ve önemli ilçelerimizin başında Belen geliyor. Tarihi geçmişiyle, yöresel lezzetleri ve ülkemizin en önemli geçiş noktalarının birine kurulan önemli bir ilçemiz. Belediye Başkanımızın da yaptığı hizmetler gerçekten takdire şayan, Başkanımıza bir kez daha başarılı çalışmalardan ötürü teşekkürlerimi sunuyorum”.Dedi.

Ziyaret sonunda yöresel ürünlerin olduğu hediye sepetini Kaymakam Demiryürek’e taktim eden Belediye Başkanı İbrahim Gül, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER