Lütfü Savaş'tan Başkan Salık'a ziyaret

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, İskenderun’da şehit aileleri ve gazilerle bir araya geldi.

Lütfü Savaş'tan Başkan Salık'a ziyaret

Başkan Savaş, Türkiye Muharip Gaziler Derneği İskenderun Temsilciliği, Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma Derneği ile Amanoslar Şehit Gazi ve Güvenlik Korucuları Federasyonu temsilciliğini ziyaret etti.
Şehit ve gazi aileleri ile yardımlaşma derneğinde bir araya gelen Savaş, dernek üyelerinin sorunlarını çözmek amacıyla maddi manevi her zaman yanlarında olduklarını söyledi.

Şehit ve gazi aileleriyle daha sık bir araya geleceklerini ifade eden Savaş, Hatay geneli bir kaynaşma yemeği düzenleyeceklerini ve bütün aileleri bu organizasyona davet edeceklerini belirtti.

Savaş, ziyaretlerinin devamında Hatay genelinden gelen korucularla Amonoslar Gazi ve Güvenlik Korucuları Derneğinde buluştu. Lütfü Savaş, ülkenin dirlik ve düzeni korucuların için verdiği emeğin önemli olduğuna dikkat çekerek hepsine ayrı ayrı teşekkür etti ve görevlerinde başarılar diledi. Korucular verdiği desteklerden dolayı Başkan Savaş’a plaket takdim etti.

Başkan Savaş, dernek ziyareti sonrasında geçtiğimiz günlerde Pençe-Kilit Operasyonu sırasında şehit olan İskenderunlu Piyade Uzman Çavuş Bican Kapılay’ın ailesini ziyaret ederek sevenlerine ve yakınlarına baş sağlığı diledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER