MHP’den Cumali Helvacı'ya Hayırlı Olsun Ziyareti...

Milliyetçi Hareket Partisi Antakya İlçe Başkanı Mehmet Kanlı ve ilçe yönetim kurulu üyeleri geçtiğimiz hafta sonu kongresini yapan Yeniden Refah Partisi Antakya İlçe Başkanı Cumali Helvacı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

MHP’den Cumali Helvacı'ya  Hayırlı Olsun Ziyareti...

Yeniden Refah Partisi Antakya İlçe binasında gerçekleşen ziyarette, MHP İlçe Başkanı Mehmet Kanlı, olağan kongrede yeniden seçilen ilçe başkanı Cumali Helvacı’ya hayırlı olsun dileklerinde bulundu. İkili bir süre memleket sorunları ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Ziyaret sonrası bir açıklama yapan Yeniden Refah Partisi Antakya İlçe Başkanı Cumali Helvacı; “MHP Antakya İlçe Başkanı Mehmet Kanlı beyefendiye ve yönetim kurulu üyelerine bu nazik hayırlı olsun ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim. Mevkidaşım kıymetli başkanımızın bizleri ziyaretinden onur duyduk, Antakya için neler yapabiliriz, memlekete hizmet için neler yapılabilir diyerek görüş alışverişinde bulunduk, Mehmet Kanlı ve yönetim kurulu üyelerine şahsım ve yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum.” Dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER