ÖZYURT: ''DEĞERLİ KADINLARIMIZA TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM''

Türkiye’nin savunma sanayi sektöründe en önemli isimlerinden olan Serdar Özyurt, Hataylı sosyal sorumluluk proje yöneticileri, hayırsever ve gönüllü kadınlar ile bir araya geldi.

ÖZYURT: ''DEĞERLİ KADINLARIMIZA TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM''

İhtiyaç sahiplerine daha fazla nasıl el uzatılacağı konusunun istişare edildiği görüşmede Hataylı sosyal sorumluluk proje yöneticileri kadınlar Özyurt’a teşekkür etti.

Özyurt’u ziyarete katılan sosyal sorumluluk proje yöneticisi kadınlardan biri “Serdar Özyurt Bey gerek ulusal gerekse uluslararası arenada bizleri gururla temsil ediyor. Kendisine öncelikle ülkemize sunduğu katma değer için şükranlarımızı sunuyoruz. En önemlisi de doğup büyüdüğü Hatay topraklarını bir an olsun aklından çıkarmamış olması. Her türlü yardıma koşuyor, iyi günümüzde yanımızda oluyor, kötü günlerde de bizleri yalnız bırakmıyor. Çıktığı bu hayırlı yolculukta bizler de Serdar Bey’in destekçisi olduğumuzu deklare etmek için bugün buradayız. Kendisine bir kez daha şükranlarımızı sunuyorum” dedi.

ÖZYURT: DEĞERLİ KADINLARIMIZA TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM

Hatay’ın hayırsever, sosyal proje yöneticisi kadınlarını misafir etmekten büyük mutluluk duyduğunu dile getiren Serdar Özyurt da şunları kaydetti: “Hatay’ımızda böylesine hayırsever kadınlarımızı görünce geleceğe olan umutlarım kabarıyor. Bütün hepsine teker teker teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum. Bugün beni onurlandırdılar. Yalnız olmadığımı bir kez de onlar hissettirdi. İnşallah bizim Hatay’ımızı olan yatırımlarımız hız kesmeden sürecek. Bunun yanı sıra Hatay özelinde ihtiyaç sahibi tüm hemşerilerimizin elinden tutmak için tüm yolları deneyeceğiz. Çok değerli kadınlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.”

Hataylı kadınlardan Serdar Özyurt’a teşekkür ziyareti

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER