Store Xiaomi ikinci Şubesini İskenderun’a açtı

Hatay’ın Antakya ilçesinden sonra, mağaza ağını İskenderun’a da taşıyan Store Xiaomi AVM’deki şube açılışına özel kampanya nedeniyle vatandaşın yoğun ilgisi uzun kuyruklar oluşturdu.

Store Xiaomi ikinci Şubesini İskenderun’a açtı

Primemall AVM’deki mağazanın açılış törenine İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, Xiaomi Türkiye distribütörü Burak Anlar ve Selim Şengöz, Eray Elektronik sahibi Yusuf Kahraman katıldı.

Xiaomi Türkiye distribütörü ve Genel Müdürü Burak Anlar, Hatay’da ikinci şubeyi açtıklarının belirterek “Türkiye’de önemli bir hizmet vermekteyiz. Pandemide de firmamızın ve ürünlerimizin kalitesini halkımız gördü” dedi.

Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül de İskenderun’da açılan teknolojik ürünlerin markası Xiaomi’nin bölgeye hayırlı olmasını dedi.

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı da açılan tüm iş yerlerinin şehrin ne kadar haraketli bir bölge olduğunu açıkça gösterdiğine işaret ederek işletmecilerine ve marka temsilcilerine teşekkür etti.

Kurdele kesiminin ardından hizmete açılan mağazaya yoğun ilgi gösteren vatandaşlar kuyrukta beklerken alkışlarla içeri giriş yaptılar.

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2022, 14:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER