Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu Siirt'te

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Siirt'te yapımı devam eden yol çalışmalarını yerinde inceleyip, yetkililerden bilgi aldı.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu Siirt'te

Siirt'e gelen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ilk olarak Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir ve AK Parti Siirt Milletvekili Osman Ören ile Vali Osman Hacıbektaşoğlu’nu makamında ziyaret etti. Ardından da AK Parti İl Başkanlığı'na geçip, partililer ile bir araya geldi.

Daha sonra Şirvan Belediyesi'ni ziyaret eden Bakan Karaismailoğlu, 700 metresinde heyelan oluşan Siirt- Şirvan Yolu şantiyesine geçti. Yetkililerden bilgi alan Bakan Karaismailoğlu, Siirt- Pervari Yolu'nun Alkumru Barajı'ndan etkilenen kesiminde, 2012 yılında yapıla 188 kilometre uzunluğundaki 5 açıklıklı, 13 metre genişliğindeki Kilis Köprüsü’nde inceleme yaptı. Vatandaşlarla sohbet etti. Bakan Karaismailoğlu, kentteki temaslarının ardından Batman'a hareket etti.

'MEMLEKETİN HER NOKTASINA HİZMET GÖTÜRMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ'

Siirt'in Kurtalan ilçesinde incelemelerde bulunan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "Ulaştırma ve altyapı projeleri, vatandaşların yaşam kalitesini yükselten, Poker onların yaşamlarına değer katan projelerdir. Siirt'e yaptığımız çalışmalar ile ilgili gerekli istişarelerde bulunduk ve denetimlerimizi yaptık. İşlerin düzenli bir şekilde devam etmesi için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Bütün arkadaşlarımız ile birlikte mühendisinden, işçisine kadar büyük bir özveri ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Cumhurbaşkanımızın önderliğinde, memleketimizin her noktasında, daha iyi koşullarda yaşanması için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Yollar, köprüler, kavşaklar, raylı sistemler ve havayolu akan su gibidir. Gittiği her yere canlılık getirir. Bereket getirir, üretimi artırır. O yüzden biz de özveri ile arkadaşlarımız ile birlikte memleketimizin her noktasına hizmet götürmek için elbirliği ile çalışıyoruz" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER