ÜLKÜ OCAKLARI KURBANLARI İHTİYAÇ SAHİPLERİNE TESLİM EDİLDİ

Ülkü Ocakları Genel Merkezi ve Avrupa Türk Konfederasyonu tarafından geleneksel olarak icra edilen ihtiyaç sahiplerine kurban kesiminin Hatay ayağı Ülkü Ocakları Hatay İl Başkanlığı organizasyonu ile gerçekleşti.

ÜLKÜ OCAKLARI KURBANLARI İHTİYAÇ SAHİPLERİNE TESLİM EDİLDİ

Ülkü Ocakları Hatay İl Başkanı Alihan Döner’in bir an olsun ayrılmadan yönettiği ihtiyaç sahiplerine kurban kesimi programında 600 haneye kurbanlar ulaştırıldı. Alanında deneyimli kasaplar tarafından kesilen kurbanlar ihtiyaç sahibi aileler teslim edildi.

Oldukça anlamlı bir kampanyaya daha imza atmanın haklı gururunu yaşadıklarını ifade eden Ülkü Ocakları Hatay İl Başkanı Alihan Döner yaptığı açıklamada, “Ülkü Ocakları Genel Merkezi ve Avrupa Türk Konfederasyonu tarafından geleneksel olarak düzenlediğimiz ihtiyaç sahiplerine kurban programını başarılı bir biçimde gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadık. Toplamda 600 haneyi nasiplendirdik. Ve kurbanları teslim ettiğimiz tüm vatandaşlarımıza Liderimiz Devlet Bahçeli beyin, Genel Başkanımız Ahmet Yiğit Yıldırım beyin, Avrupa Türk Konfederasyonu Başkanı Cemal Çetin beyin selamlarını ilettik. İhtiyaç sahiplerine kurban kesimi kampanyamızın gerçekleşmesinde emeği geçen herkese ve organizasyonda görev alan tüm ülkücü kardeşlerine teşekkür ediyorum” dedi.

Kurbanlarını Ülkü Ocakları Hatay İl Başkanı Alihan Döner’in elinden alan ihtiyaç sahibi aileler kendilerine verilen bu destekten dolayı minnettar olduklarının altını çizerek Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım’a, Avrupa Türk Konfederasyonu Başkanı Cemal Çetin ‘e, Ülkü Ocakları Hatay İl Başkanı Alihan Döner’e ve emeği geçen herkese şükranlarını sundular.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER