Vali Doğan'dan Kırıkhan’da OSB ve Özova’ya ziyaret

Hatay Valisi Rahmi Doğan, bölgeye önemli ekonomik katkı sağlayacak Organize Sanayi Bölgesi ile Özova Çırçır Fabrikalarına ziyarette bulundu.

Vali Doğan'dan Kırıkhan’da OSB ve Özova’ya ziyaret

Kırıkhan ilçesinde gerçekleştirilen ziyaretlerde yapımı devam eden Organize Sanayi Bölgesi inşaat alanını gezen, inceleyen ve yetkililerden bilgi alan Vali Doğan, “OSB İlçemize ve İlimize önemli bir ekonomik gelir sağlayacak. Vatandaşlarımıza da istihdam yaratacak olan Kırıkhan Organize Sanayi Bölgesi’nin yapım çalışmalarında emeği geçen, burada alın teri döken herkese teşekkür ederim” dedi.

Eşi Gülden Gülüzar Doğan ile birlikte, Kırıkhan ilçesinde bulunan ve hali hazırda faaliyet gösteren Özova Çırçır Fabrikasını ziyaret eden Vali Doğan, “Gerek tarihi, gerek kültürü kadar tarımıyla da ülkemizin önde gelen şehirlerinden biri olan Hatay’ımızda başlayan beyaz altın pamuk hasadının çiftçilerimize bereketli olmasını temenni ediyorum” dedi.

Ziyaret ve inceleme gezilerinde Vali Doğan’a, Hatay Milletvekili TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı Hüseyin Yayman, Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz ve ilgili kurum temsilcileri eşlik etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER