VEKİL YAYMAN'DAN 3 İLÇELERİYLE İLGİLİ AÇIKLAMADA BULUNDU

Yayman, TOKİ’nin ülke genelide başlattığı toplu konutların Arsuz, Defne, Samandağ ilçelerini kapsamaması üzerine açıklamada bulundu.

VEKİL YAYMAN'DAN 3 İLÇELERİYLE İLGİLİ AÇIKLAMADA BULUNDU

AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, canli mac izle, TOKİ’nin ülke genelide başlattığı toplu konutların Arsuz, Defne, Samandağ ilçelerini kapsamaması üzerine açıklamada bulundu.
Milletvekili Yayman yaptığı açıklamada; “Cumhur İttifakı olarak bu 3 güzide ilçemize karşı her hangi bir ön yargı veya kasıtlı yaklaşım söz konusu bile değildir. Samandağ, Arsuz, Defne ilçelerimizde büyük yatırımlara imza attık. Ayrım veya ön yargılı yaklaşım asla söz konusu olamaz . Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum ile görüşerek, TOKİ tarafından yapılacak olan Toplu Konutların Arsuz, Defne, Samandağ ilçelerimizi de kapsaması için gerekli çalışmaların başlatılacağına dair söz almış bulunmaktayız.
3 ilçemizin çok değerli insanlarının kalbi rahat olsun. Cumhur ittifakı olarak konu ile ilgili bizzat ilgilenerek takipçisi olduğumu bütün hemşerilerimizin bilmesini isterim. İnanıyorum ki çok kısa zaman zarfında 3 ilçemize Toplu Konutlar için müjdeyi vereceğiz.” Dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER