Sami Üstün Arsuz'u Halkla Birlikte Yönetmeye Hazır
CHP Arsuz Belediye Başkan Adayı Sami Üstün, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Son olarak, Arsuz Karaağaç'ta bulunan Özerler Kasap Fırın işletmesinde gerçekleşen öğle yemeği davetine katıldı. Davetin ev sahipliğini Mavi Group Gayrimenkul Ortakları Ahmet Kırılmış ve İsmail Ünal, işletme sahibi Levent Özer üstlendi.
Toplantıya tüm ekibiyle birlikte katılan Üstün, ilçenin yönetiminde halkın katılımını önemsediklerini vurguladı. Hatay'da yaşanan deprem sonrası mağdurlara ücretsiz ekmek ve lahmacun dağıtan Özerler Kasap Fırın işletmesinin çabalarını takdirle karşıladıklarını belirten Üstün, Arsuz'un sadece belediye başkanı ve meclis üyeleriyle değil, herkesin katkısıyla yönetilmesini amaçladıklarını ifade etti.
Sami Üstün, toplantıda yaptığı konuşmada, "Arsuz'u sadece belediye başkanı ve meclis üyeleriyle birlikte bir yönetmek yerine, katkı vermek, destek olmak isteyen herkesle yönetmek, omuz omuza yol almak istiyoruz" dedi. Halkın sorunlarına çözüm üreteceklerini ve katılımcı bir yönetim anlayışıyla Arsuz'u daha yaşanabilir bir şehir haline getireceklerini belirten Üstün, halkın desteğini almaya devam edeceklerini ifade etti.
Benzer Haberler
Milleyha Kuş Cenneti Sıcak Havalara Rağmen Canlı
Listede 3 Türk var! EURO 2024'e damga vuran kadro belli oldu.
BAŞKAN ÖNTÜRK’ÜN HATAY KART PROJESİ HAYATA GEÇİYOR
Afyonkarahisar'da 4.4 Büyüklüğünde Deprem
HBB TEMMUZ AYI MECLİS TOPLANTISINI YAPTI
HBB'den Ses ve Gürültü Kirliliğine Denetim
ÖNTÜRK: ÇANAKKALE RUHU DAVAMIZIN MEŞALESİDİR
"MİLLETE HİZMET ETMEYENLERDEN KURTULMAYA 20 GÜN KALDI"