Eski Ticaret Bakanı Kürşad Tüzmen Hatay’a motorla geldi

Özel bir televizyon kanalında 'Kürşad Tüzmen ile Benim Şehrim’ program yapımcısı Dış Ticaret ve Gümrüklerden Sorumlu Eski Bakan ve Mersin Milletvekili Kürşad Tüzmen motosikletle Hatay’a geldi.

Eski Ticaret Bakanı Kürşad Tüzmen Hatay’a motorla geldi

Program formatı gereği tanıtımını yaptığı şehirlere motosikletiyle giden eski bakan Kürşat Tüzmen Vali Rahmi Doğan’ın da konuğu oldu. 'Kürşad Tüzmen ile Benim Şehrim’ programı çekimleri için Hatay’da bulunan Dış Ticaret ve Gümrüklerden Sorumlu Eski Bakan Kürşad Tüzmen'i kapı önünde karşılayan Vali Rahmi Doğan makamında ağırladı.

Benim Şehrim Programı Yapımcısı Devlet Eski Bakan Kürşat Tüzmen Antakya Ticaret ve Sanayi Odası’nı da ziyaret etti. ATSO Başkanı Hikmet Çinçin konuk ettiği Tüzmen ile bölgede yaşanan ekonomik gelişmeler Pandemi'nin bölge ekonomisine negatif etkilerini konuştu.

Daha sonra Oda tarafından Coğrafi İşaret Belgesi alınmış ürünler ve Oda tarafından yapılacak olan Hatay Devlet Müzesi'ne ait eserleri gezdiren ATSO Başkanı Çinçin’e eski bakan Tüzmen, Odanın yapmış olduğu çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2021, 17:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER