Hatay Valisi Rahmi Doğan, İdlib bölgesinde Briket evlerde inceleme Gerçekleştirdi

Hatay Valisi Rahmi Doğan, AFAD Başkanı Vali Yunus Sezer ile birlikte İdlib bölgesinde yapımı biten ve devam eden briket evlerde incelemelerde bulundu.

Hatay Valisi Rahmi Doğan, İdlib bölgesinde   Briket evlerde inceleme Gerçekleştirdi

11 Ekim 2021 Pazartesi günü Suriye’de iç savaşta mağdur olup evlerini kaybeden ailelerin güvenli bir bölgede yaşaması için İdlib kırsalında Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı, AFAD ve Sivil Toplum kuruluşlarının yardımı ve milletimizin desteğiyle inşası gerçekleştirilen ve devam eden briket evlerde incelemelerde bulunan Hatay Valisi Doğan ve AFAD Başkanı Sezer yürütülen çalışmalarla ilgili yetkililerden bilgi aldı.

Gerçekleştirilen incelemelerin ardından Reyhanlı ilçemizde bulunan Bükülmez Sınır Karakolunu ziyaret eden Vali Doğan ve AFAD Başkanı Sezer vatani görevini yapmakta olan Mehmetçiklerimizle bir araya geldi.

İncelemelerde ve ziyarette Vali Doğan ile AFAD Başkanı Vali Yunus Sezer’e İl Jandarma Komutanı Emrullah Büyük ve İl Emniyet Müdürü Ahmet Arıbaş’da eşlik etti.

Hatay Valisi Rahmi Doğan, İdlib bölgesinde Briket evlerde inceleme Gerçekleştirdi Hatay Valisi Rahmi Doğan, İdlib bölgesinde Briket evlerde inceleme Gerçekleştirdi Hatay Valisi Rahmi Doğan, İdlib bölgesinde Briket evlerde inceleme Gerçekleştirdi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER