‘Hatay’a Hayat Olalım’ Projesiyle Hatay Yeşillendiriliyor

10 Ekim 2020 den beri “cehaletin panzehiri eğitimdir!” diyerek Hatay’da yakılan ormanların yerine Hatay’da orman dikmek ve öğretmenlerimize ve öğrencilerimize doğacı zekayı aktive etmeyi sağlayan eğitimler vererek, etkinlikler yaptırarak orman yangınları hakkında sadece farkındalık değil özellikle kalıcı bilinçlenme sağlamak amacıyla bu projeyi kurduk.

‘Hatay’a Hayat Olalım’ Projesiyle Hatay Yeşillendiriliyor

Pandemi nedeniyle ertelediğimiz Hatay’da ağaç dikme hedefini de Türkiye’nin dört bir yanından gelen öğretmen ve öğrencilerimizle 20 Kasım 2021 Cumartesi günü gerçekleştirmiş olmanın onurunu yaşıyoruz. Hatay ilimizin kültürünü tarihini doğasını ve misafirperverliğini Hatay’da düzenlediğimiz iki günlük final programında bizzat yaşamaktan hepimiz çok mutlu olduk.

1807 kayıtlı öğretmen ve bu öğretmenlerimizin öğrencileriyle yine projemize üye olmasa da eğitimlerinden ve etkinliklerinden yararlanmak isteyen öğretmenleri ve öğrencilerini de sayarsak 40000 civarında öğrenci ve öğretmenin ortak olduğu Hatay’a Hayat Olalım Projesini eTwinning Türkiyenin en büyük sosyal sorumluluk projesi olarak nihayetlendirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Projemize emek veren gönül veren herkese sonsuz teşekkürler.

  

  

 

 

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2021, 17:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER