Meclis Tatilde, Kaşıkçı Sahada...

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, İskenderun’da vatandaşların sorunlarını dinledi.

Meclis Tatilde, Kaşıkçı Sahada...

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, İskenderun’da vatandaşların sorunlarını dinledi.

Kaşıkçı, MHP İskenderun İlçe Başkanlığını ziyaret ederek, burada düzenlenen toplantıyla vatandaşlarla bir araya geldi.


Görüşmelere, MHP İskenderun İlçe Başkanı Turan Bozkurt, İskenderun Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Keskin ve ilçe yöneticileri de iştirak etti.

"Bu süreci milletimiz olarak el birliği ile sıkıntılara dert ortağı olarak atlatacağımıza inanıyorum” 

Görüşmeleri ile ilgili sorularımızı yanıtlayan Milletvekili Kaşıkçı;


“Çalışmalarımıza MHP İskenderun İlçe Teşkilatımızda devam ediyoruz. Gün boyunca ilçe başkanlığımızın düzenlediği program doğrultusunda vatandaşlarımızla buluşmaya ,sorunlara çözüm üretmeye gayret ediyoruz. Görüşmelerde en fazla sorunun sağlık, elektrik kesintileri, internet ve su kesintileri ile ilgili olduğunu görüyoruz.

Özellikle hijyenin önem kazandığı pandemi sürecinde su kesintilerinden dolayı çok fazla mağduriyet olduğunu, yaşanan sıkıntıların başında geliyor. 


Bunun yanı sıra, “Uzaktan Eğitim Sistemi” ile eğitim ihtiyacını tamamlamaya çalışan evlatlarımızın aileleri tarafından, kablo hırsızlıkları neticesinde yaşanan kesintiler ve aksaklıklar dile getirildi. İlgili kurumlarla görüşüp ivedilikle müdahalelerini rica ettik. 


Esnaflarımızı dinleyerek bu süreçte kendilerine sağlayabileceğimiz katkıları konuştuk. Umuyoruz ki; yaşadığımız sıkıntılar çok geçmeden son bulur. Bu süreci milletimiz olarak el birliği ile birbirimizin yanında durarak, sıkıntılarına dert ortağı olarak atlatacağımıza inanıyorum” dedi. 

Kaşıkçı’nın mecliste olmadığı zamanlarda sık sık ziyaretlerde bulunduğu, Hatay’ın hemen hemen tüm ilçe ve köylerinde vatandaşla aralıksız bir araya geldiği biliniyor.

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2021, 11:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER