Saadet Partisi Hatay İlçe Kongrelerini Gerçekleştirdi

Saadet Partisi Hatay İl Başkanlığı Cumartesi günü Belen’de, Pazar günü Kırıkhan İlçe kongresini gerçekleştirdi.

Saadet Partisi Hatay  İlçe Kongrelerini Gerçekleştirdi

Kırıkhan ilçesinde Esnaf Kefalet Kooperatif Salonu’nda yağmura rağmen yoğun ilginin olduğu kongreye Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Doç. Dr. Necmettin Çalışkan, Hatay İl Başkanı Mustafa Eğe, eski il başkanı İsmet Oğur Okay, İYİ Parti Büyükşehir Meclis Üyesi Mehmet Çito, Büyük Birlik Partisi Kırıkhan İlçe Başkanı Hasan Kelce, Kırıkhan Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı İsmail Toklucu, Kırıkhan Elektrikçiler ve Bobinajcılar Odası Başkanı Halit Uyar, Saadet Partisi ilçe başkanları ve partililer katıldı.

Genel İdare Kurulu üyesi Doç. Dr. Necmettin Çalışkan yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Bugüne kadar bayrağı yere düşürmeyen Atilla Erol başkanımızla bundan sonrada el birliği ile çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Kırıkhan yönetimine de şükranlarımı sunuyorum. Bundan sonra çok daha iyi yerlerde olacağız. Bugünkü iş başındakilere 19 yıl kredi tanındı. Ama artık sonuna gelindi. 19 yıl aradan sonra bize bir fırsat daha verin diyorlar. Bizim olmadığımız iktidarda sorunlar devam eder. Bundan sonra tekrar bizim için toparlanmanın zamanı geldi. Rabbim memleketimize zeval vermesin korktuğumuz hiçbir şeyi başımız getirmesin, umarım bir an önce sükunete kavuşuruz.”

Yeniden İlçe Başkanı Seçilen Atilla Erol ise, “Günümüzde pek çok insanın geçim mücadelesi verdiği bir ortamda Milli Görüş’ün tek temsilcisi Saadet Partisinde çalışmak çok önemlidir. Yılmadan bıkmadan çalışmaya devam edeceğiz” dedi. İl Başkanı Mustafa Eğe de, İlçe Başkanlığına yeniden seçilen Atilla Erol’u ve yeni yönetimi tebrik ederek, “Yeni dönemde de el birliği ile çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Saadet Partisi’nin 7. olağan Belen İlçe Kongresi’nde bayrak değişimi yaşandı. Zekeriya Eğe, Belen’in yeni ilçe başkanı oldu. Belen İlçe Başkanlığı binasında yapılan Kongreye İl Başkanı Mustafa Eğe, İlçe başkanları ve partililer katıldı.

İl Başkanı Mustafa Eğe yaptığı konuşmasında şu ifadelere yer verdi:
‘Yaşanabilir Belen’ için İlçe Başkanlığına seçilen Zekeriya Eğe’ye yeni görevinin hayırlara vesile olmasını temenni ederek önceki ilçe başkanı Halit Cömert’e de bugüne kadar yaptığı hizmetlerinden dolayı teşekkür etti ve yeni dönemde de el birliği ile çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER