banner7

BAŞKAN FATİH TOSYALI:”MİLLET BAHÇESİ İSKENDERUN'UMUZA HAYIRLI OLSUN”

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,İskenderun'a yapılacak Millet Bahçesinin ihale tarihin belli olduğunu söyledi.

BAŞKAN FATİH TOSYALI:”MİLLET BAHÇESİ   İSKENDERUN'UMUZA HAYIRLI OLSUN”

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı yaptığı açıklamada,Millet Bahçesi projesinin 27 Eylül 2021 tarihinde yapılacağını belirtti.

İSKENDERUN'UMUZA HAYIRLI OLSUN

Millet Bahçesi’nin İskenderun'un yanı sıra bölge insanına da hitap edeceğini ifade eden Başkan Tosyalı,"İskenderun Millet Bahçesi sosyal donatıları ile yeni bir yaşam merkezi olacak.İçerisinde sosyal donatılar,yürüyüş yolları,kafeterya,spor sahaları ,çiçek bahçeleri,biyolojik gölet,piknik alanı,çocuk oyun alanları,koşu ve bisiklet parkuru gibi bir çok aktivitelerin yapılacağı alanlar yapılacak" dedi.

PROJELERİMİZİ BİR BİR HAYATA GEÇİYORUZ

Belediye Başkanı Tosyalı,"Göreve geldiğimiz ilk günden bugüne kadar yapmış olduğumuz çalışmalar sonucunda projelerimizi bir bir hayata geçiriyoruz. Başta Cumhurbaşkanımız  Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum 'a ve projenin her aşamasında büyük katkıları olan AK Parti Hatay Milletvekilimiz Sayın Abdulkadir Özel' e, İskenderunlu hemşerilerimiz adına teşekkür ediyorum.Şehrimize şimdiden hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2021, 16:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER