BAŞKAN TOSYALI ,HER ZAMAN HALKIN İÇİNDE, HALKLA İÇİÇE

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, hemşerilerini yalnız bırakmıyor ,iyi ve kötü günlerinde yanlarında olmaya devam ediyor.

BAŞKAN TOSYALI ,HER ZAMAN HALKIN İÇİNDE, HALKLA İÇİÇE

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, tinyurl.com/ix1xb3t, belediye çalışmalarının yanı sıra, diğer zamanlarında kentimizde ve bölgemizde düzenlenen çeşitli etkinliklere açılışlara, programlara, taziye, düğün ,sünnet törenlerine katılarak vatandaşlarımızla bir araya gelmeyi sürdürüyor.

HASTALARA GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,gün içerisinde İskenderun Devlet Hastanesinde tedavi gören vatandaşları ziyaret etti. Hastaların durumları hakkında bilgiler alan Başkan Tosyalı, tüm hastalara acil şifalar diledi.

TAZİYE ZİYARETLERİ YAPTI

Daha sonra Başkan Tosyalı kentin farklı mahallelerinde taziye ziyaretlerinde bulundu. Aile yakınlarına taziye dileklerini ileten Başkan Tosyalı, baş sağılığı ve sabır dileyerek vefat eden vatandaşlara Allah'tan rahmet diledi.

DÜĞÜN VE NİŞAN TÖRENLERİNE KATILDI

Son olarak Başkan Tosyalı,genç çiftlerin düğün törenlerine katılarak ailelerin mutluluklarına ortak oldu. Genç çiftlere bir ömür boyu mutluluklar dileyen başkan Tosyalı, çiftlerin ailelerine hayırlı olsun dileklerini iletti.

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2022, 12:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER