Belediye’den Dolu Dolu Faaliyetler!

İskenderun Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı” dolayısıyla bu yıl da İskenderun’a yakışan dolu dolu bir kutlama programı gerçekleştirdi.

Belediye’den Dolu Dolu Faaliyetler!

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Türkiye’nin her şehrinde olduğu gibi kentimizde de büyük ilgiyle takip edildi.
Başkan Fatih Tosyalı’nın talimatları ile İskenderun Belediyesi tarafından düzenlenen etkinliklere vatandaşlar ve gençler yoğun ilgi gösterdi.

YARI OLİMPİK YÜZME HAVUZU ÜCRETSİZ FAALİYETE BAŞLADI

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı günü faaliyete giren Sakarya Mahallesindeki Yarı Olimpik Yüzme Havuzunda gençler ile bir araya gelen Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,gençler sohbet ederek yüzme havuzunun 31 Mayıs’a kadar ücretsiz bir şekilde hizmet vereceğini belirtti.

ÜCRETSİZ TEKNE TURU VE BALIK EKMEK İKRAMIBA YOĞUN İLGİ

Başkan Tosyalı daha sonra 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı günü dolayısı ile düzenlenen ücretsiz tekne turu ve balık ekmek ikramı etkinliğinde İskenderunlu vatandaşlar ile bir araya geldi.İskenderunluların yoğun ilgi gösterdiği tekne turları akşam geç saatlere kadar devam etti.

SPOR TESİSLERİ GÜN BOYUNCA ÜCRETSİZ HİZMET VERDİ

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı günü dolayısı İskenderun Belediyesi spor tesisleri gün boyunca sporseverlere ve gençlere hizmet verdi.Gençler ve sporcular bu anlamlı günde böylesine güzel bir jest yapan İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya çok teşekkür ettiler.

PLAYLAND 1.ÇOCUK FESTİVALİNDE ÇOCUKLAR GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİ

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı gününde çocuklarda unutulmadı.Başkan Fatih Tosyalı’nın talimatları ile düzenlenen çocuk festivalinde minikler gönüllerince eğlenirken ,ücretsiz bir şekilde alanda kurulan parklarda aileleri birlikte gönüllerince eğlendiler.

TÜM SOSYAL TESİSLERE ÇAY&KAHVE ÜCRETSİZ VERİLDİ

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’nın talimatları ile 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı günü dolayısı tüm sosyal tesislere İskenderunlulara ücretsiz çay ve kahve ikramında bulunuldu.Vatandaşlar ise Başkan Tosyalı’ya teşekkürlerini ilettiler.

BAŞKAN GENÇLERLE BİR ARAYA GELDİ

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı günü dolayısı ile İskenderun Belediyesi Doğan Restaurant &Kafede gençler ile bir araya gelerek sohbet ettik.Gençlerin Bayramını kutlayan Başkan Tosyalı,Belediye olarak her daim yanlarında olduklarını yineledi.

GENÇLİK KONSERİNDE MAVİ VE GİTAR KONSER VERDİ

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı günü dolayısı ile İskenderun Belediyesi tarafından Millet Parkında Gençlik Konseri çerçevesinde Mavi ve Gitar gençlere unutulmaz bir konser vererek 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı günü coşkuyla kutladı.

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2022, 17:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER