Garnizon Komutanı Kılınç’dan İSTE Rektörü Depçi’ye Ziyaret!

39. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Alparslan Kılınç İskenderun Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci’yi ziyaretin zırh malzeme hakkında bilgi aldı.

Garnizon Komutanı Kılınç’dan İSTE Rektörü Depçi’ye Ziyaret!

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Garnizon Komutanı Tuğgeneral Alparslan Kılınç’ı ağırladı. Kılınç, İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci’yle birlikte İSTE Bilim ve Teknoloji Uygulama ve Araştırma Merkezinde (İSTE-BTM) değerlendirmelerde bulundu.

İSTE Bilim ve Teknoloji Uygulama ve Araştırma Merkezi (İSTE-BTM) Merkez Müdürü Doç. Dr. Ersin Bahçeci, kurulması tamamlanan merkezin işleyiş ve yapılan analiz/eğitim hakkında Garnizon Komutanı Kılınç ve İSTE Rektörü Depci’ye bilgi verdi. İSTE laboratuvarlarında Prof. Dr. Tolga Depci ve Doç. Dr. Ersin Bahçeci tarafından savunma sanayide kullanılmak üzere tasarlanan zırh malzemeleri ile ilgili bilgi verildi.

İSTE Rektörlük makamında yapılan ziyaret, sohbet ortamında geçti. Garnizon Komutanı Kılınç, kendisine gösterilen misafirperverlik ve üniversitenin yapmış olduğu çalışmalar için İSTE Rektörü Depci’ye teşekkür ederken; Rektör Depci ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Garnizon Komutanımıza ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER